Personal

Här ser du oss och våra ansvarsområden, våra telefonnummer och e-postadresser.

Anita Carlsson, sjukskriven
Verksamhetschef
023-262 75
anita.carlsson@filmidalarna.se

 


Daniel Wallentin
Filmkonsulent
023-262 82
daniel.wallentin@filmidalarna.se

Tjänstledig 50% från och med augusti 2014



Ingvar Grau, tjänstledig
Mediepedagog och teknikansvarig.
023-262 76
070-652 62 76
ingvar.grau@filmidalarna.se

Tjänstledig 25 aug 2014- 31 maj 2015. Ersätts av Tobias Ingels på 50%

 

Moa Hedström Waldén
Moa Hedström-Waldén
Visning/evenemang, skapande skola
023-262 85
moa.h.walden@filmidalarna.se

 

Stefan 75x80
Stefan Ek
Filmkonsulent barn och unga. T.f. verksamhetschef
023-26277
070-5553390
stefan.ek@filmidalarna.se

 

Tobias Ingels
Teknikansvarig
023-262 76
tobias.ingels@filmidalarna.se

 

Jenny Weijland
Vikarierande Filmkonsulent barn och unga.
023-262 82
jenny.weijland@filmidalarna.se

 

Tom Grejs
Vikarierande filmkonsulent
tom.grejs@filmidalarna.se

 

Mattias J Skoglund
Konsulterande filmkonsulent dokumentär
mattias.j.skoglund@filmidalarna.se

 

uppdaterad 1 sept 2014